گلهای تقلبی – همیشه سبز و همیشه در حال رشد

گلهای تقلبی در جایی شکوفا می شوند که قبلاً در باغ های مجلل ، جعبه های پنجره و ظروف نبوده اند. برای افزایش فروش تقلبی ، عمده فروشان مانند Aldik ، Inc. برای اطمینان از صحت گیاه شناسی ، کارکنان گیاه شناس دارند. گلها با نام گیاه شناسی شناسایی و فروخته می شوند. برخی از جعلیات شامل برگهایی با لکه های قهوه ای و گزش اشکال است تا طبیعی تر به نظر برسد. یکی از فروشندگان ادعا کرد گل های آنها می توانند “یک مرغ مگس خوار را فریب دهند”. حتی پارچه گل رز احساس می کند که گلبرگهای واقعی و ساقه های گل مهر و موم شده اند ، بنابراین می توان آنها را در آب قرار داد تا خرابکاری کامل شود.

چندی پیش ، خریداران از جعلیات فقط در جایی استفاده می کردند که گلهای واقعی عملی نبودند. اکنون ، به نظر می رسد ، خریداران تقلبی را جایگزین موارد واقعی کراسولا می کنند ، حتی در صورت استفاده از گل های واقعی آسان و ارزان هستند. س isال این است که “چرا یک گیاه تقلبی به نظر خوب می رسد و کار کمتری دارد؟” یک دسته گل از دوازده گلادیولا ، با هر گل در یک مرحله متفاوت از رشد ، فروش بالایی دارد. همچنین ، گلهای رز ، گل صد تومانی و باغچه هایی که با یک ویال با رایحه خاص خود به فروش می رسند محبوب هستند. قطره های عطر در آب یا گلبرگ ها پخش می شوند و رایحه تا یک ماه دوام می آورد.

Conni Cross ، طراح برجسته باغ لانگ آیلند بسیاری از باشگاه های باغبانی بازدید کننده را در پاییز فریب داده است. وقتی بیشتر باغ ها پریشانی نشان می دهند ، باغ او می درخشد. در داخل یک کوره در کنار جاده او ، یک نسترن نارنجی نارنجی در برابر نور خورشید در برابر درخشش مه آلود و نقره ای شاخ و برگ پرهای لوتوس برتهلوتی و یک گل سرخ سخت برگ آگاو از برگهای شمشیر مانند سبز قرار گرفت. در حاشیه گل در بالای بشکه چرخ عتیقه ، یک گلدان 3 گالنی کاملاً شکوفا شده بود که گل کوکب و شاخ و برگ گیاهان متنوع دارد. هیچ کس مشکوک به جعلی بودن نسترن ها و گل کوکب ها نبود ، همچنین کراس که صاحب Environmentals Inc است ، یک شیرخوارگاه عمده فروشی در کاتچوگ ، نیویورک ، جعلی ها را با گیاهان واقعی مخلوط می کند.

کراس هیچ عذرخواهی نمی کند وی با صلاحدید استفاده کرد ، “این زیباشناختی و عملی است.” او از New Growth Designs ، newgrowthdesign.com ، یک وب سایت عمده فروشی گل ها ، گیاهان و انواع توت ها که از نظر گیاه شناسی درست هستند ، خرید می کند. هدف آنها “همیشه سبز و همیشه در حال رشد” است.

بسیاری از طراحان مجلل ، مانند بتسی جانسون ، هیچ تردیدی در مورد استفاده از جعلی های خوب در باغ های خود ندارند. ماریو بواتو ، دکوراتور مشهور داخلی ، اغلب در خانه های مشتری از جعلیات افسانه ای استفاده می کند. (یک خانه دار یک مشتری ، ناخودآگاه گل ارکیده های جعلی را به مدت یک سال آبیاری کرد.) بواتو گل های تقلبی باغچه- گل روباه ، گل ارکیده ، دلفینیوم ، سنبل ، مانتوی خانم و گلدان های گلدان تراس را “کاشت”. او برای تکمیل شیادی ، بشقاب پرنده اضافه می کند تا این توهم را که گیاهان سیراب می شوند ، بدهد. پوشاندن خاک گلدان با خزه واقعی به باورپذیری گل ها نیز کمک می کند.

Leave a Reply